KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12746011
nr 1274 6011
Mats Ergon
(1933-2012), Sverige
Signerad, daterad 1962, blyertsteckning, 32x22
Mats Ergon, svensk målare och grafiker född 1933 i Mariestad, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:33:03
9/9 17:20:51
Mats Ergon
Läs mer om Mats Ergon